Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell lemenni a szintemre...

Hogy kell lemenni a szintemre 3ról 1re agykontroll módszerrel?

Figyelt kérdés
Agykontroll módszereket olvasgatok, és már megvan néhány módszer. De nem tudom h kell a szintemre menni, vagy alfába menni. Tud vki segíteni?
2007. dec. 17. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

számolással, vagy vannak mp3-as formátumban domján lászlótól agykontrollos gyakorlatok, ha hallod sokkal könnyebb...

10-től számolsz 1-ig vagy 3-1-ig de ez igen rövid ahhoz, hogy alfa szintre eljuss de nem vagyunk egyformák

...

2007. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
23%
10-től 1-ig számolsz, utána: 3-3-3 2-2-2 1-1-1.
2007. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos először 10-1 ig számolsz szép lassan,nyugodtan lélegezz.Én mindíg megerősítem magam közben arról ,hogy mire az egyes számhoz érek 1 mélyebb tudatszinten leszek.Ha ejutottam az egyes számhoz ezt mondom:hogy egy még mélyebb és egészségesebb tudatszintre jussak most ellazítom egész testem a fejem bubjától egészen a lábujjamig,ekkor szépen végig haladsz a fejbőrnél kezdve arc nyak stb stb a nagylábujjadik lényeg ne akard túl görcsösen.Ha eljutottál a lábujjadhoz akkor 3-1 ig számolsz 333-222-111 /közben vizuálisan jelenítsd meg a számokat/ majd elismétled magadban az1-es számhoz érve,1 még mélyebb még egészségesebb tudat szinten vagyok mint korábban ez az a szint ahol képes vagyok céljaim elérésére,bármely vágyam szerinti célom elérésére.Itt tudod magad programozni.Ha ki akarsz jönni alfából számolj 1-5 ig és közben többször ismételd magadban:mire az ötös számhoz érek teljesen friss és éber leszek,kinyitom szemem jobban érzem magam mint korábban.

Sok sikert! Bármi kérdésed van szívesen válaszolok.A zavaró tényezőket közben iktasd ki,azt is programozhatod magadnak a test ellazítása után,hogy a külvilág zajai már nem zavarnak téged.

2007. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!