Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá esély? Megtanulhatok...

Van rá esély? Megtanulhatok valaha énekelni? Agykontroll segíthet benne?

Figyelt kérdés
Amikor 13-14 éves voltam, versenyekre jártam, színházban is énekeltem( iskolai előadás) és szép hangom volt. Mindig az volt az álmom ,hogy énekes lehetek. Nem a hírnév érdekel, nekem az is jó lenne ,ha kisebb helyeken vendéglők stb énekelhetnék, de sajnos az utóbbi időben teljesen eltünt a régi hangom. Nem tiszta, nem tudom kiénekelni amit régen ki tudtam. Gyakorlással és agykontrollal vissza szerezhetem a régi hangom? Sajnos ének tanárhoz nem tudok menni. Valaki tanácsot tudna adni?:( Egy elkeseredett 18 éves lány.
2011. júl. 22. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Pedig erről pont egy énektanárt kéne megkérdezned...vagy menj el az X-Faktor vagy a Megasztár válogatójára és kérj tőlük kritikát!
2011. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
külföldön élek, itt elég drágák a tanárok, és sajnos nem is tudnám még nagyon megérteni amit mond:(
2011. júl. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!