Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki irjon egy linket ahol...

Valaki irjon egy linket ahol fenn van az árva angyal sorozat, de az egesz. Mind1 hogy milyen nyelven csak meg akarom nezni! Es ki tudja hogy meddig fog menni ez a sorozat a tv2 n es hogy happy end e lesz a vége?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Youtube-on fent van az összes rész spanyolul, úgy ird be hogy CCEA 1-2-3-4 stb (ez a részek száma) .

Kb jövő év áprilisig fog tartani, 195 részes. És igen, Happy End lesz a vége :)

2010. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
es mi??? leci ird le mert nagyon kivancsi vagyok, azt tudom hogy viviana visszajon de utanna mi lesz??
2010. aug. 10. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nézed meg Youtube-on? :P
2010. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de magyarul tobbet ertek nem? lecci kerlek ird le hogy mi lesz miutan osszehazasodnak....azt tudom hogy teherbe esett es visszajon viviana igy ervenytelen a hazassaguk de utana...? jajj lecci
2010. aug. 10. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Az esküvő után összevesznek mert rájön Marichuy hogy Juan Miguel erőszakolta meg anno. Ekkor elhagyja, később visszaakar menni hozzá de akkor ér haza Viviana így mégsem ment vissza. Hanem Candelláriával elmegy vidékre valami dokiházába, megszüli a gyereket .Juan Miguel végig könyörög neki ....... Közben híres szinésznő lesz , mert Amador szinházában dolgozik.

Végül megbocsájt Juan Miguelnek , Viviana majd megfog halni (tényleg), és a végén a gyerekekkel 4 -esben bolgodok lesznek.

Persze közben azért lesznek bonyodalmak.

2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jajj de hálás vagyok neked.... hu de orulok,a bonyodalmak azok mar nem szamitanak ha minden jo lesz a vegen orulok !!! koszonom szepen :)
2010. aug. 10. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elkezdtem nezni de inkabb nem nezem meg...az mar tul sok lenne most eleg annyi hogy jo lesz a vege ,mert olyan reszek mennek hogy fuu... tiszta izgalmasak es nem birom ki a kovetkezo napot ... de igy mar eleg hogy tudom hogy happy end lesz ... :))))
2010. aug. 10. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:

okés :))


Én is így vagyok vele, a holnapot is alig várom már !! :)

2010. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jajj hat en is... annyira megteccet.... amiota vege van ...szoval fel hettol a youtubon nezek videokat.. :)
2010. aug. 10. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!