Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fogja meg a fém karóra...

Miért fogja meg a fém karóra a bőrömet? Megoldás?

Figyelt kérdés

Mas is tapasztalt ilyet?


Folyton megfogja a kezemet es olyan,mintha koszos lennék. Nem gagyi ora.


Ki kellene talán tisztitanom(nem latszik koszosnak)? Mivel tudnám itthon?



2020. nov. 18. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

De, gagyi óra.

Vagy hamisítvány.

2020. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A szemek kozt koszolodik, az izzadtsag meg kioldja.. a 80ezres Casiom is ilyen volt egy ido utan..
2020. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elso: Nem gagyi, ekszerboltban vásárolt es nem volt olcsó! De koszi az okoskodást!


Második: Akkor lehet most 4 ev utan igy üt ki rajta a kosz?:/ Te megtisztítottad? Sikerült valamivel kiszedni a szemek kozul a koszt? Koszonom!

2020. nov. 18. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ékszerboltban...? Milyen óra ez és mennyibe került? Mikor vetted, mennyire gyakran használtad? Ékszerboltban is adnak gagyi órát, laikus számára csak az ár mond valamit.
2020. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ultrahangos tisztitasra beadtam oras boltba.. marmint a szijat
2020. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ekszerboltban?! Képzeld!

Jo hogy te egy bizsus ékszerboltra asszociálsz! Azt gondolod,hogy egy közel 60ezer forintos Guess ora gagyi lett volna?! Hagyjuk mar!! (Fentebb irtam,hogy negy eves.)Nem a Kínai piac egyik bodegajabol vettem,es nem is a Wish-ről postáztam!


Koszonom Utolsó a segítséget! Elviszem en is óraszervizbe az oramat. Valószínűleg akkor ott kitisztítják majd alaposan!

2020. nov. 19. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert nem acél, csak krómozott fos.


A megoldás: bekened a kezeddel érintkező részét színtelen körömlakkal.

2020. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 60 ezres Guess óra az pont a gagyi kategória. Ócska divatmárka 58 ezret kifizetsz a márkanévre, ami egyébként nem is cseng jól semmilyen területen.
2020. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítséget!
2020. nov. 21. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!