Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért maradhat kint az oldalon...

Miért maradhat kint az oldalon antiszemita, holokauszttagadó "kérdés"?

Figyelt kérdés

"Állítólag egy csomó júdeait meg romát deportáltak" áll a kérdező szövegében, aminek ráadásul semmi köze a tulajdonképpeni kérdéshez.

Jelentettem, semmi reakció.


2020. nov. 19. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ebben mi a tagadás? Simán megkérdezte, és ez esetben egyik sem szitokszónak számít, tehát rasszizmusnak sem nevezhető.


Bá egyszerübb lenne ha a kérdést linkelnéd akkor lehetne látni az egészet.

2020. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állítólag simán annak számít szerintem. A deportálások tények. És a júdeai se véletlen szóválasztás.
2020. nov. 20. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag, feltételes módba tette, mivel kérdezte. De amúgy már kezdhetnénk ott, hogy független attól mi törvény és nem törvény, mert ez már alapból kicsit abszurd kategória, hogy azt megszabják mit szabad gondolni és mit nem, vagyis kimondani amit gondolunk, miért ne lehetne személyes kérdése és kétsége a dologról?


Részemről semleges az egész, mert nem érdekel annyira a téma, hogy vitába keveredjek miatta, de szerintem mindenkinek lehet saját véleménye.

2020. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, a média is odatesz egy kérdőjelet a mondat végére... és akkor már nem állít semmit.,,,
2020. nov. 20. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak részemről szimplán azon a véleményen vagyok, hogy amíg valaki nem volt ott, vagy nem ismer olyat aki ott volt, átélte, addig joga van kételkedni, nem csak ebben a témakörben hanem úgy bármiről. Nekem ez a tagadni bűn kicsit arra emlékeztet mint mikor megmondták, hogy márpedig a föld nem lehet gömbölyű.
2020. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!