Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Laptopról hogyan tudok instára...

Laptopról hogyan tudok instára kiteni képet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy átmásolod a telefonodra, vagy feltelepítesz a böngésződbe egy olyan bővítményt, ami lehetővé teszi, hogy posztolj instára.
2020. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát gondolom, be kell jelentkezni

Vannak ugyanazok a funkciók, mint telóról. De én nem ismerem egyébként az instát.

2020. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"De én nem ismerem egyébként az instát."

Igen, ezért is beszélsz baromságot.

2020. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg kell találni, hogy hol van a számítógépes elrendezésben ugyanaz a funkció, amit a telefonján ismer. Nem hiszem, hogy nagy művészet; tehát aki keres, az gondolom,talál. :) Úgyhogy ha keresi, akkor meg fogja találni szerintem biztos. :) Bízzunk benne. :):) És ha ő is bízik magában ; és valóban akarja, akkor biztos, hogy meg tudja találni. :):)


További szép napocskát, estét. :):) Részemről ezt már lezártnak tekintem. :)

2020. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tekintheted akármilyen lezártnak, odabiggyeszthetsz akárhány szmájlit, akkor is baromság. Böngészős verzióból alapból nem lehet feltölteni, mert nincs benne ez a funkció. Direkt.

Szmájli szmájli.

2020. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezt írd, hogy nem lehet; ne abba kössél bele, hogy én marhaságot írtam; hanem írd le, mit írtam rosszul, és mi a jó megoldás. Azzal segíted a kérdezőt.
2020. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván elkerülte becses figyelmedet, hogy már az első hozzászólásban leírtam, mik a lehetséges megoldások.

Erre te idejössz okoskodni, elkezdesz találgatni valamiről, amiről halvány fogalmad nincs, és félrevezeted a kérdezőt. Makogsz itt össze-vissza, hogy mit kell megtalálni, meg hogy keresnie kéne...? Sosem láttál még instagramot, talán számítógépet sem. Minek okoskodsz? Kell, hogy foglalkozzanak veled?


"hanem írd le, mit írtam rosszul"

Mindent, bamzeg. Mindent.

2020. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!