Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrégiben letiltottam egy...

Gzendor kérdése:

Nemrégiben letiltottam egy ismerősöm, es a haverom azt mondta, hogy "látta" hogy kit. Szal lehet olyant a Facebook-on, hogy meg tudom azt nézni, hogy az én ismerősöm, kit tiltott le? Vagy egyszerűen csak belépett az én fiókomba valahogy? 🤔

Figyelt kérdés
Közben telefonáltam vele, és név szerint említette meg az illetőt, akit az előző személy előtt tiltottam le.

2020. nov. 23. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megnézni ő kiket tiltott. Ő sem láthatja hogy te kiket. Szerintem cserélj jelszót.
2020. nov. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeség. Nem tudja megnézni. Lehet, elszóltad magad és következtetett.
2020. nov. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj jelszót szerintem is🤭
2020. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,tudom, már meg tettem, mert akárhogy kerestem rá sehol nincs ilyen, és furcsáltam is.... Szal igen, ez hülyeség, csak hát ilyenkor még is csak benne van az emberben a kérdés, hogy még is honnan tudta?! És hát én próbáltam nem a rosszra gondolni😅😏

Köszönöm a válaszokat!🤗

2020. nov. 25. 00:42
 5/7 anonim válasza:
Használj két lépcsős titkosítást
2020. nov. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az az illető akit letiltottál, "beárult" téged a haverodnak. Egyébre nem tudok gondolni.
2020. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem látja már az ismerőseid között.
2021. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!