Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem utalták vissza a pénzt...

Nem utalták vissza a pénzt Wish-ről,mi a teendő?

Figyelt kérdés
Wishről rendeltünk,de a vírus miatt azt írták,hogy nem fog megérkezni a csomag,így visszautalták az összeget.Viszont erről semmi értesítést nem kaptunk,nem utalták vissza.Ügyfélszolgálatuknak írtunk,de egyenlőre semmi.Más is járt már így,mi a teendő? Több alkalommal is rendeltem már tőlük,idáig nem is volt semmi gond.

2020. nov. 23. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Paypalra utalják vissza
2020. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott is megnéztük,de semmi nincs rajta!
2020. nov. 24. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi az bukta. Nekem volt ebayen is ilyen, meg aliexpresszen is. Remélem nem nagy érték volt, én ezért nem rendelek nagy értéket, ja meg a vám és áfa miatt 45 eur fölött már nem biztos hogy megéri ha ezeket is meg kell fizetni. De ha összességében nézem így is jóval olcsóbb mint itthon.
2020. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. nyiss jegyet ha még nem járt le a rendelés gondolom itt is úgy működik, bár a wish-t nem ismerem. Nekem a két buktám abból volt, hogy ez egyiknél az eladó üzenetben hitegetett, hogy elküldi újra és ezért nem nyitottam jegyet, utána már az ebay azt mondta hogy nem tud mit csinálni mivel nem reklamáltam időben. Az aliexpressnél meg simán elfelejtettem jegyet nyitni. De volt olyan esetem is amikor reklamáltam és az ebay fizette vissza az összeget, ez esetben hibás volt a termék.
2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!