Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a netes ismerked...

Mit gondoltok a netes ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár erre a felületre vagy akár Facebook, Instagram meg minden ami még nagyjából erről szól

Pozitív tapasztalatok?

Megéri szerintetek?

Nem tudom miért de én valamiért nagyon nehezen tudok megnyílni más emberek felé így online

Ti is hasonló helyzetben vagytok?


ápr. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Én azt gondolom, hogy sem itt, sem a face, sem az insta nem alkalmas komoly kapcsolat kialakítására. Ha csak dgni akarsz, akkor arra valók, de többre nem.


Kifejezetten komolyabb társkereső platformokon működik a dolog. Legalábbis annó működött, most nem tudom, hogy mi van, mert már családom van.

ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Scream85 ***** válasza:
Én világ életemben egy csendes, visszahúzódó ember voltam, nehezen ismerkedtem, ezért annak idején sokat lógtam különböző társkeresőkön...ott sokkal több sikerélményem volt mint a való életben. Minden párkapcsolatom netes ismerkedésből indult, a feleségemet is társkeresőn ismertem meg.
ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem szinte az osszes baratom netrol van 😃 de ez nem sok kb 3 4 igazi. Egyebkent azert is mert mindrnki szerte szejjel lakik az orszagban 😄😄ugyhogy en hiszek ebben nagyon is.
ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a 2-es ezért én is jobban preferálom az internetes ismerkedést. Van több barátom innen de az a baj egy idő után eltűnnek az emberek...Amit még hozzátennék hogy óvatosnak is kell lenni mert kitudja milyen embert ismersz meg. De ez van. Az élet minden területén nyitott szemmel kell lenni így az interneten is vigyázzni kell. Ez van. Én akkor is jobban szeretek itt ismerkedni mint élőben.
ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azért ha tudtok olyan házasságról ami innen indult vagy “Gyakori babáról” akkor azt írjátok meg 😂
máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!