Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha elvesztett...

Mit lehet tenni, ha elvesztettem a tarcam?

Figyelt kérdés
2 napja hagytam el, mindenhol kerestem ahol lehetett, de sehol nincs. Benne minden iratok, es nem keves penz. Ha volt veletek ilyen, vagy ha lenne, hogyan kezdenetek meg elokeriteni?

2020. nov. 23. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Eloszor is mihamarabb jelentenem a rendorsegen es az onkormanyzatnal ... utana varni kell egy darabig hatha elokerul valahonnan ... utana csinaltatni kel ujjat mindenbol. Kezdj hozza mielobb.
2020. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt benne bankkártya, azonnal le kell tiltani. Ha becsületes megtaláló az aki megtalálja, lehet, hogy megjelenik nálad, vagy elküldi postán. De a legfontosabbakat érdemes most elkezdeni újracsináltatni.
2020. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!