Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem annyira zavar, hogy...

Oak Lily kérdése:

Engem annyira zavar, hogy egyre többen szitokszónak használják, hogy a "magyarok" meg ilyenek. Titeket is? Ugyanis én történetesen magyar vagyok, és jó fej:):):)!

Figyelt kérdés

Nem lopok és hazudok, van társadalmi felelősségvállalásom, igyekszem mindig megfelelően, erkölcsösen élni. Betartom a törvényeket.

Az, hogy magyar vagyok csak egy szelet belőlem, egy tény, de nem tartom semmivel sem rosszabbnak mint egyéb más nemzetiséget, viszont értelemszerűen a szokásainknak, ünnepeinknek, kultúránknak köszönhetően egy icipicit máshogy láthatjuk a világot, de ez igaz szerintem minden eltérő nemzetiségű és más anyanyelvű emberre.



Ti mit gondoltok? Van, akit még zavar ez? Máshol is szitokszó a nemzetiség? Elhangzik a világban ilyen minőségben a "mert britek", "mert fehéroroszok", "mert tájföldiek"...stb.?


2020. nov. 24. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell felvenned magadra, ennyi a titok.
2020. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vajon miért utálja a világ a magyarokat... Nem is értem, hihetetlen. Biztos, hogy mindenki más a hülye és a magyaroknak van igaza...
2020. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/2

Valamiért bűntudatod van? Nem igazán értem a hozzászólást, nem egy konkrét vitával kapcsolatban merült fel bennem, hanem asszem az olyasmi megnyilvánulásokért, mint a tied.

"Biztos, hogy mindenki más a hülye és a magyaroknak van igaza...", Pontosan mire gondolsz? Miért vagy ilyen sértett? És ez összefüggésben van a nemzetiségeddel? Nem hiszem, hogy a földön bárkinek is mindig igaza lenne, bármiben is! Puffogtatok még közhelyet: nem minden fekete és fehér, az igazság középen van...

"Vajon miért utálja a világ a magyarokat..." Ebben szerencsére biztos nincs igazad, miért kéne utálni bárkit is a nemzetiségéért, ez nácizmus!

2020. dec. 1. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:

"Vajon miért utálja a világ a magyarokat... Nem is értem, hihetetlen. Biztos, hogy mindenki más a hülye és a magyaroknak van igaza..."


A világ nagyobbik része azt sem tudja hogy ilyen ország van. :D

2020. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!