Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye vagy csak simán okos?

Hülye vagy csak simán okos?

Figyelt kérdés
Szerintetek hülye az ember aki a padra írja a puskát vagy okos??
2020. nov. 24. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezt a hülye-okos tengelyen lehetne egyértelműen meghatározni. :D
2020. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha csak ő látja, mert úgy van írva, vagy mondjuk grafittal, és csak inkább felőle látszik (ki kell kísérletezni), az lehet jó.

Én írtam anno a pad felületére (minél firkáltabb pad volt, annál jobb, mert nem látták a plusz írást), sőt, a tanár íróasztala előtt ültem közvetlen, és az íróasztal lapja alá, a mintában támasztottam meg a papírra írt puskám. Ez csak akkor dőlt be, ha járkált a tanár.

Én kémián csináltam testszín leukoplasztra a bőrömre ragasztva, mikro írással, aztán mini füzetkéket gyártottam, apró betűkkel (rendesen összekapcsozva, borítóval, mindennel), de azért tanultam is, csak kellett a biztosíték. Az egyik tanárunk azt mondta, nem érdekli, hogy használunk-e puskát, csak ne vegye észre. Mivel a puska elkészítése alatt is foglalkozunk az anyaggal.

Én azt mondom, ha nem mindig mindent puskából akar leírni az ember, attól még lehet okos.

2020. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem... #2 nagyon jó ötlet.... és grat amiért nem bukták le
2020. nov. 24. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ja, azt nem írtam le, hogy a mini füzetek a tenyeremben elfértek, és a golyóstollam hegyével lapozgattam. :)

Nem buktam le, szinte sosem, csak egyszer vizsgán, mikor agyi rövid zárlat miatt A/4-es lapról akartam puskázni. Az volt a szerencsém, hogy a szaktanárnő kedvelt, és a vizsgán felügyelő tanárnál kidumált, különben nem mehettem volna szóbelizni.


Egyébként tanultam rendesen, de néha kellett ez a biztonság kedvéért, hátha leblokkolok.

2020. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En az atlatszo vonalzo hatso oldalara karcoltam korzovel tukorirasban ... tokeletesen olvashato volt, de mivel alul volt a karc ezert felulrol nem torte meg a fenyt es hiaba maszkalt a tanar, o nem vette eszre :)
2020. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én másként vagyok hülye, mint a többség.
2020. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!