Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz hogy az emberek...

Az igaz hogy az emberek szeretni fognak ahogy vagy?

Figyelt kérdés

-

úgy értem 'ahogy vagy'; hogy bárhogy nézel ki, bármien okos vagy vagy szép..


2020. nov. 24. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy bármi is a szexualitásod..

(most azokról az emberekről beszélek akik szeretnek)

2020. nov. 24. 13:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, valoszinu nem a kulsosegek miatt szeret ... kulsosegek megfakulnak idovel, az igazi szeretet megmarad ... meg is halhat az illeto, akit szerettek arra szeretettel gondolnak tovabbra is.
2020. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem igaz.
2020. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öhm. Nem. Valaki mindig talál benned hibát. Jobban jársz ha Te szereted magadat.
2020. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 2*Sü ***** válasza:

> Az igaz hogy az emberek szeretni fognak ahogy vagy?


Nyilván nem, akárhogy néz ki az ember, akármilyen belső tulajdonságai vannak, mindig lesznek, akik szeretni fogják és lesznek, akik nem.


> most azokról az emberekről beszélek akik szeretnek


Tehát szeretni fognak-e azok, akik szeretnek? Őőő…

2020. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Ha megváltozol külsőlieg/belsőlieg. Szeretni fognak akkor ha nem olyan vagyok amilyen voltam:

2020. nov. 24. 16:26
 7/7 2*Sü ***** válasza:

> Ha megváltozol külsőlieg/belsőlieg. Szeretni fognak akkor ha nem olyan vagyok amilyen voltam:


Nyilvánvaló(nak kellene lennie), hogy attól függ…


Ami a külsőt illeti, akik igazán szeretnek, kedvelnek, nem a küldős miatt szeretnek. (Vagy inkább úgy mondanám, hogy akik a külsőd miatt szeretnek, azok nem igazán szeretnek.) Persze ha van egy zsidó barátod, te meg a homlokodra tetováltatsz egy horogkeresztet, akkor szerintem érthető, ha ő nem annyira fogja keresni ezután a társaságodat. Attól meg, hogy rövidebbre vágatod mondjuk a hajad, attól meg valószínű nem fog senki kevésbé szeretni.


A belső változásoknál is a válasz az, hogy: attól függ… Ha eddig lusta voltál, ezután meg szorgalmas leszel, akkor nyilván akik eddig szerettek, valószínű ezután sem fognak kevésbé szeretni. Ha meg eddig kedves és udvarias voltál, de bunkóvá és agresszívvá váltál, akkor meg elég sok ember fog kiszeretni belőled.

2020. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!