Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmi nem úgy...

Mit tegyek ha semmi nem úgy alakul ahogy szeretném?

Figyelt kérdés

Bocsi ez hosszú lesz.

11 éves vagyok, ötödikes ált. iskolás.

A barátnőim elég furák, egy "igazán nagyon jó" barátnőm van, Kriszti.

Pénteken nálam alszik, megbeszéltük, hogy megnézzük a Titanic ot, ő még nem látta, nekem meg a kedvenc filmem (tudom elég ciki h ez a kedvenc filmem, de nem tehetek róla h ez a film engem megszólított(: ) és ma viberen írt h ne ezt nézzük. Ez nem is nagy baj nem mindenki szereti ezt a filmet, de akk mért ígéri meg? Mind1.


Az őszi szünetemet rajzolással (imádok rajzolni és színezni) olvasással (imádok olvasni) és filmnézéssel szerettem volna tölteni. Erre jön az öt éves öcsém h játsszak vele! A felnőttek persze neki adnak igazat. Így hát a szünetem sem úgy telik ahogy szeretném ):


Már régóta gondolom h két "barátnőm" folyton kibeszél, és erről szerettem volna teljesen megbizonyosodni egyik este, és megkérdeztem az egyiket viberen h mit gondolnak rólam. Azt mondta h bunkó, paraszt és sértődős vagyok. Ez szerintem és a többiek szerint sem igaz. ( lehet h kicsit érzékenyebb a lelkem mert édesapám 5 éve meghalt és én ezt nagyon rosszul viseltem de a túl sértődős szót nem használnám magamra és senki sem) és szeretném ezt velük megbeszélni, nem vagyok ellenségeskedős típus. Ők nem akarnak ezen semmit megbeszélni! Na ez sem úgy alakult ahogy szerettem volna ):


Mindennek a tetejébe még ma délután a tabletem töltője is elromlott!!! AAAAAHHHHHHHHHHH!


TELJESEN KIVAGYOK! SEGÍTSETEK HA TUDTOK!



#alakul #ahogy #SZERETNÉM??
2015. okt. 28. 19:48
 1/3 anonim válasza:

Ha más lelkialkatúak a barátnőid, akkor elképzelhető, hogy tényleg nincs mit ezen megbeszélni, mert nem valószínű, hogy változnak ebben, ahogy te sem abban, hogy hozzájuk képest érzékenyebb lélek vagy. Amivel nincs semmi baj, de nem biztos, hogy ők a megfelelő partnerek.


Ha nem állsz ki magadért a szüleid mindig rád fogják terhelni azt, amit ők lepasszolni akarnak, akár az öcsédet is. Ettől lehetsz jó testvére, de legyen meg a te tered is a családban, nem kell mindig keresztülhúzni az akaratodat attól, hogy gyerek vagy. Biztos vagyok benne, hogy alapból törődsz vele te is eleget. Az öcsédet sem árt trenírozni arra, hogy a te erőforrásaid sem végtelenek. Egy egész szünetbe egyébként nem fér bele rajzolás is, filmezés is, játszás is?

2015. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl stresszes vagy, ezért minden apróságon felhúzod magad. Ez nem jó sem neked, sem a környezetednek. Legyszivesebben teljesen elzárkóznál a külvilágtól, és ha valaki megzavar ebben, kiborulsz. Sok mindent kell majd még csinálnod, amihez nem lesz kedved, csak kibirsz egy kis időt az öcséddel. :) Ilyen az élet. De igy a neten nem hiszem, hogy különösebb segitséget tudsz kapni, beszélgess anyukáddal, és próbáljátok valamivel oldani ezt a feszült állapotot nálad. ;)

A barátnőiddel való kapcsolatokat pedig értékeld át.

2015. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

egyes válaszoló, a helyzet az hogy az öcsém egy percre sem hagy békén

kettes válaszoló, lehet hogy tényleg stresszes vagyok nagyon, de mostanában feltűnően sok dolog nem jön össze :(

2015. okt. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!