Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafon 2 éves hűségnyilatkoza...

Vodafon 2 éves hűségnyilatkozat megszegése esetén mik a következmények?

Figyelt kérdés

Helló!

Az érdekelne, hogy ilyenkor mik a következmények. Természetesen tudom hogy pénzbírság és mivel a második év felénél szedtem meg így 25ezer. De az érdekelne, hogy mi történik ha nem fizetem ki. Egy gigás mobilinternetről lenne szó, ami havi 3e, de mivel nem használtam ki így lemondtam. Már csak 5 hónap lenne vissza a 2 éves hűségből ami ugye 15 lenne „csak”. A boltban azt mondták hogy ha visszakapcsoltatom is kéne fizetnem érte plusz tizen akármennyit. Na, lényeg a lényeg. Azt szeretném megtudni, ha én mint tanuló, semmi keresettel ezt lemondtam, akkor mivel büntethetnek amennyiben nem fizetem ki az adott összeget?


2010. aug. 11. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem büntetés. Ha tartozol pl a Vodának ,ők a követelést átszokták adni egy behajtó cégnek akik különböző módszerekkel elmennek a pénzért . Namost ezek a módszerek eléggé változatosak tudnak lenni manapság . Az sem kizárt ,hogy esetleg egy kiadós veréssel segítik elő nálad a fizetési hajlandóságod ugrásszerű javulását.
2010. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt a vodafon meg meri csinálni egy ilyen kis városban akkor annak eléggé híre menne. De mit csinálnak azzal aki meghalt? Abból már nem verhetik ki.
2010. aug. 11. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz ezzel a butáskodással ,hogy valaki meghal ? Csak nem arról beszélsz ,hogy inkább megöngyilkolászod magad ,csak ne kelljen kifizetni a 15 e-t ?
2010. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom, dehogy is :D Csak érdekeltek a lehetőségek. Bár már lényegtelen mert anyám elintézte a számlát. De kiváncsi lettem volna hogy mit csinálnak olyanokkal akiknek semmiük nincs.
2010. aug. 11. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
semmit b+ semmit nem csinálnak ,,te töketlen barom -.-"
2010. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyltalán nem vagyok töktelen barom. Lehet hogy te annak érzed magad a felesleges válaszoddal, én nem. Kösz
2010. aug. 11. 11:32
 7/8 A kérdező kommentje:
'egyáltalán" "töketlen" bocsi
2010. aug. 11. 11:33
 8/8 anonim válasza:
kiadós veréssel? hidd el, hogy a vodafone nem fog átadni egy tartozást nem hivatalos behajtócégeknek... a hivatalosokat pedig köti a törvény.... nem hogy megverni, még csak be sem mehetnek a lakásodba rendőr nélkül
2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!