Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és terhes. Ha...

Hope04 kérdése:

16 éves vagyok és terhes. Ha elmegyek egy tiniambulanciára, értesítik a szüleimet vagy megtehetem én? Vmint meddig vetethetem el? Ha az apa elmult 18 ránézve lehetnek jogi következmények? 2010 évben a jogszabályok változtak ezért kérdezem.

Figyelt kérdés
Menstruációm végig megjött ,igaz kissé szabálytalanul.DE mégis 1 hete vettem észre,hogy vmi nincs rendben,híztam,furcsán éreztem magam,kisé keményebb lett a hasam. Vettem tesztet,2őt pozítiv lett! Visszaszámoltam a tabblettákat 2* kimaradt a fogamzásgátló beszedése,akkortáj amikor tüdőgyullaásom volt és a sok gyógyszer miatt maradhatott ki! Remélem még időben vagyok mivel nem tudtam az állapotomról és én energiatillal kelek és fekszek,alkoholt is ittam,vmint 3*az elmult időben röntgenen vtam . ez mind károsíthatta a magzatot,félek beteg lehet!aki tud jóTiniambulanciát az írja le légyszives!
2010. dec. 13. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Az apát nem kell félteni a börtöntől, az csak 14 alatt van, de jogi következményei természetesen lesznek, mert ha nem vesz el, akkor tartásdíjat kell fizetnie, ha megszületik a gyerek, amit neked a gyerek érdekében kötelességed elfogadni! Tiniambulanciát tudsz keresni a neten, ha így rákeresel, nekem sajnos most indulnom kell, de amúgy se írtad meg még a megyét se, ahol laksz.
2010. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát 18 év alatt a 16. hétig, de csak és kizárólag szülői beleegyezéssel.
2010. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
és még azt hittem én szívtam meg azzal h lebuktam h lógtam mert oszifő felhívta anyát!Am sajna nem tok a kérdésedre válaszolni.
2010. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok!Viszont hallotam sok rosszat,hogy durvák sok helyen. Mindenképp szeretnék elmenni de olyan helyre ahol talán annyira nem kell rettegnem.Így is nagy feladat még ott az embereknek elmondani majd a szüleimnek,nem kell hogy durvák is legyenek velem!Ezért kértem ha tudtok ajánlani egyet ahol rendesek nagy segtség lenne!
2010. dec. 13. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben inkább anyámmal beszélnék, neki mondanám el először, hogy mi a helyzet és ő biztosan elvisz a saját orvosához.
2010. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


de ez már biztos? a terhességi teszt betegséget is mutathat terhességnek. nőgyogyásznál voltál?

2010. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem nemvoltam ezért szeretnék egy tini ambulanciára elátogatni. Biztos,hiszen hiztam ,hányingerem van valamint a hasam is keményedett.
2010. dec. 13. 20:50
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

1.rossz helyen van a kérdés

2.ha el akarod vetetni,miért félsz,hogy beteg lesz,mert iszol

3.előbb kellett volna gondolkodni,nem most kell elvetetni!!!!!!!!!!

2010. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 The Youngest Zombie válasza:

"Remélem még időben vagyok mivel nem tudtam az állapotomról és én energiatillal kelek és fekszek,alkoholt is ittam,vmint 3*az elmult időben röntgenen vtam . ez mind károsíthatta a magzatot,félek beteg lehet!"

Ha el akarod vetetni, emiatt minek aggódsz?

2010. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem azért aggódik, mert, ha esetleg nem tudja elvetetni, akkor legalább legyen egészséges...
2010. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!