Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy indítsam a simsont hidegen?

Hogy indítsam a simsont hidegen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy S51 N-em és hidegen nem indul vagy legalábbis nagyon sokadjára. Láttam ilyen olyan tippeket viszont mindegyikbe írtak ezt azt de aki feltette a kérdést annak van gyújtás a motorján de ez egy sima N.Na hát nekem nincs csak benzincsap és berugókar meg persze szivato. Melegen jól indul akár elsőre de hidegben nagyon nem. Ha valaki tud segíteni légyszi írjon.

2020. nov. 24. 19:25
 1/3 anonim válasza:

Szervusz leállító kapcsoló/gomb azért van a motoron gondolom. A "gombot" lenyomva tartod= nincs szikra.

Akkor hideg indítása ezeknek a régebbi csodáknak:

1. (benzincsap kinyit) gyújtáskapcsoló/leállító gomb, kapcsoló,kutyafüle... lenyom/elteker (te esetedben leállító gomb lenyomva tart) ha nincs akkor leveszed a gyertyáról a pipát, tehát a lényeg hogy ne egyen szikra

2. szívató behúz

3.(eddigiekkel együtt) 2-3-4 szer letapossa a berúgókart

4. szívatót elenged (ha nagyon hideg van maradhat) gyújtást ráad/pipát visszatesz/gombot-/kutyafülét elenged

5. rárúg (ha kell kis gáz)

6. motort melegít

(De ezt már sokan leírták régebbi kérdések alá is.)

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ki fogom próbálni mindenképp. Kerestem ilyeneket de nem igazán találtam.
2020. nov. 26. 11:58
 3/3 anonim válasza:

előző:

Hajrá !

Ha további kérdésed felmerülne akkor csak nyugodtan.

2020. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!