Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishen előfordult már valakive...

Wishen előfordult már valakivel hogy kedvezményesen meg tudott vásárolni egy terméket?

Figyelt kérdés
Szóval van ilyen hogy kedvezmény korlátozott mennyiségben. Egy drága termékre ad kedvezményt annak aki leghamarabb ki fizeti. Oda adja apró pénzért mondjuk 250 ft. Na most ez kamu?? Mert én kipróbáltam és mindig azt kapom hogy sajnos nem te voltál az első de vissza kapod a pénzt (250ft) jelen esetben. Ebben mi a jó nekik? Mert szerintem tuti kamu. Vagy nem? Nektek sikerült már? Amúgy 8 forinttal kevesebb jött vissza a pénzemből. Lehet ez a taktika hogy mindenkit leszed mondjuk 8 forinttal? Én a wish egyenlegemre kértem a pénzt és még mindig próbálkozom ezzel. Mert úgyse tudom ott másra elkölteni kivenni se lehet. Xd wish egyenlegemre azonnal jóvá írta azért kértem oda.

2020. nov. 26. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A wish egy kamu oldal, ha még kapsz is valamit biztos nem azt ami az oldalra volt írva (8 terás winchester 300 ft????????????)
2020. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább az aliexpress. Ott kapsz is valamit (ha más nem egy kínai gagyit) a pénzedért, de a wishről én akárhányszor rendeltem... Hááát a sarki kínaiban lévő cuccok ahhoz képest prémium minőség. Nem éri meg azt a pár száz forintot még kedvezménnyel sem.
2020. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!