Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs kpop bolt? Nagyon sok videot láttam, hogy külföldon vannak kifejezetten kpopos boltok, ahol albumokat és egyéb marha jó dolgokat tudnak vásárolni a fanok.

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 23:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Van. Nem tudom pontosan hol de az egyik barátnőm nagy rajongó és egyszer elmentem vele pesten egy boltba, és ott volt rengeteg kitűzőtől elkezdve mindenféle. Nézz utána. :)
2020. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs, de senki sem mondhatja, hogy nem lenne ra kereslet.
2020. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 miii? Jolvan, utana fogok nezni. Egy pillanat, emberek egy pillanat.
2020. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

"de senki sem mondhatja, hogy nem lenne ra kereslet."

Hát én mondom. Nincs annyi belőletek, és főleg, nem olyan vastag a pénztárcátok, hogy egy direkt erre specializálódott szaküzletet fent lehessen tartósan tartani.

2020. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
ooo pedig van. Magyarorszagon tobb ezer k-poper van. Es szerinted, aki eddig vett mercs cuccokat, az nem inkabb itt fogja megvenni, mint az ebay-en? El fog menni szepen abba a boltba. Es ilyen az animeseknek a sakurazaka is. Egy alom az a bolt^^
2020. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

Akkor miért nem nyitsz te egyet?

Az a többezer(?) ember az talán párszáz vásárlót jelent. Akik ráadásul nem ugyanazt a két-három terméket akarnák megvenni, tehát a párszáz ember miatt bérelni kell egy üzletet, tartani egy komoly raktárkészletet, üzemeltetni egy webshopot, és reménykedni. Reménykedni, hogy az általad vélt többezer rajongó elköltsön legalább havi ötszázezer forintot, mert ennyiből tudnád fenntartani az üzlethelységet, frissen tartani a készletet, fizetni az adót, a közüzemi számlákat, és tudnál talán heti egyszer még egy pizzát is rendelni magadnak.

Havi félmillió.

Szerinted ez meglenne garantáltan minden hónapban?

Mert ha igen, akkor nyisd meg magad az üzletet.

2020. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, minden boltnal meg van a kotseg. Es azert nem nyitok boltot, mert egyreszt 14 eves vagyok, masreszt nem eladni, hanem venni akarok k-popos termekeket. De ha picit idosebb lennek, eskuszom szivesen nyitnak ilyen bolton^^
2020. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

7-es szerintem nem kell okoskodni hogy mennyi rajongó van itt 4-nek qurva nagy igaza van!

Én pl tisztában vagyok vele hogyan és mivel is lehet nyitni egy üzletet ez a szakmám is

A több ezer rajongó nem vásárol folyamatosan a több ezer rajongóból csak pár százan vesznek valamit azok is csak alkalmanként!

1 tényleg erre szakosodott üzletet itt lehetetlen fent tartani!

Alapból szólok ha valaki vállalkozást csinál annak kötelezően kell fizetni adókat pl Kata vagy SZJA

A Kata után 50ezer havonta lényegtelen hogy van bevétel vagy nincs!

SZJA után százalékot kell fizetni de ott is alapból havonta 100ezer az alap!

Ott van még az üzlet bérleti díja a megrendelt termékek költsége + vámja

Ez egyszerűen nem éri meg főleg itt az itteni fanokkal!

Rendeljetek csak eBay vagy weversen és hasonlo oldalakon

2020. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Ja igen a bolt nyitáshoz kellenek végzettségek is hozzá valamint egyéni vállalkozói és egy jó nagy alap tőke! Legalább 5 millió....
2020. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat, ez eleg szomoru:C Pedig igazan nyilhatna egy olyan bolt mint a sakurazaka^^ Azt is fenntartjak valahogy, nincsen annyival tobb animes, mint k-pop fan.. De megertettem, nyugodjatok meg. De attol meg tok jo lenne^^
2020. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!