Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van-e Magyarországon rendezvén...

Van-e Magyarországon rendezvény, program kifejezetten kövér nők számára?

Figyelt kérdés
Szépségversenyre,klubokra,ismerkedési estekre gondolok.Olaszországban olvastam például szépségversenyről 150 kg feletti hölgyeknek.Azért érdekel,mert bármilyen programra szívesen elmennék,ahol kövér nők vannak jelen.

2018. nov. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Szegénység: nem jut pénz minőségi táplálkozásra, megfelelőmennyiségű fehérjére

Stressz: ahol kevés a munkahely, az emberek azért reszketnek nap, mint nap, hogy nehogy elveszítsék a munkájukat. A stresszhormon is növelheti a kényszerevést.

Idősebb életkor: Lecsökken a testi aktivitás, kevésbé regenerálódik a szervezet, izomvesztés, zsírlerakódás.



Én egy olyan kelet-magyarországi települést választanék ismerkedésre - már ha és is "fatfan" lennék-, ahol kevés a munkahely, és az illető mondjuk egy pékségben dolgozik, ahol korlátlan szénhidrátot tud megenni, ami nap mint nap folyamatosan zsírban rakódik le.


1. Kisteleki kistérség


Egy lakosra eső összes nettó jövedelem: 497 183 Ft/év/fő


Egy adófizetőre eső összes nettó jövedelem: 1 205 837 Ft/év/fő



vagy Csenyéte ami fent van BAZ megyében, de mivel ott nem találtam pékséget ezért kinéztem a közeli Forró település, Buci nevű pékségét, már csak azt kell kideríteni, dolgozik-e ott "fat bottomed girl"... ahogy a Queen énekelte anno.


[link]

2018. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicces srác vagy,de én komolyan gondoltam a kérdést.
2018. nov. 21. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Talán az Alföldön lehet kövér nőknek rendezvény. Ott elférnek.
2018. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!