Mit tegyek? (?)

Figyelt kérdés
Ki rúgtak a munkahelyemrol 1 hónapja . A “vírus” miatt .... És most itt vagyok , 0forinttal, semmit nem tudok venni se a paromnak, se a szüleimnek, se a testvereimnek és rokonaimnak . A párom megérti ezt és mindenki más hogy most nem tudok, de nekem mégis kellemetlen ez a helyzet . Mondtam a paromnak is, hogy ne vegyen nekem semmit, mert rosszul ereznem magam hogy én semmit nemtudok neki venni, de o ragaszkodik hozza ,hogy vegyen nekem valamit . Volt már valaki ilyen helyzetben ?

2020. nov. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg a párod, hogy nem a pénz miatt szeret téged! És hidd el, tényleg nem te vagy a hibás! Az állam bácsinak meg írj egy levelet, hogy ha maszkot kell hordanod mások egészsége miatt, akkor neked meg hordják a katonák a kolompért.
2020. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Talan keress valami gyors alkalmi munkat ... arulj halat vagy fenyofat a piacon es ne otthon sopankodj.
2020. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es, mert az olyan egyszerű....

Honnan szerezzen fákat, meg halat? Halat ráadásul csak úgy nem árusíthat, mindenféle jogszabályi követelményeknek meg kell felelni, ami nem kis befektetés.

Ráadásul hirtelen legyen egyéni vállalkozó, vagy vállalja, hogy megb..a a NAV, hogyha nem ad papírt, és akkor ne 0 forintja legyen, hanem a büntetés miatt minuszba menjen?

2020. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell kimenni, nem vallakozonak lenni ... karacsonyi orulet idejen alkalmi munkak mindig vannak a piacokon ... pillanatnyilag a halas es a fenyofaarus keres seged munkaerot.
2020. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell venni, csak kreativitás kell az ajándékok elkészítéséhez, ha épp ez a problémád.

Jártam hasonló cipőben, csak annyi volt a különbség, hogy én nem kaptam a húgitól semmit (mert hogy nem ügyes, és nem tud semmit készíteni, mondta), míg én csináltam neki ajándékot olyan dolgokból, amiket itthon találtam. Van a neten számtalan ilyen dolog, csak rá kell keresni.


[link]


[link]


Egyébként régebben jellemzően nem vásároltak, hanem készítettek valami kis ajándékot egymásnak az emberek, mert nem a Harácsony a lényeg, hanem a Karácsony. Csak mondom.

2020. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem mindennek, higgyétek el, de sehol semmi. Kisvárosban elek a párommal, a nagyobb város 45 km-re van innen, de hat a buszozas sem olcsó , és nem ismerek olyat aki arra fele dolgozna , meg hat benzint se tudnék neki most fizetni .. Tudom jól hogy nem jó ez így .. Be adtam az oneletrajzomat is nagyon sok helyre , de vagy nem kellék mert így is küldik az embereket, vagy egyetemi végzettség kell, vagy nem vagyok elég tapasztalt, vagy a virushelyzet miatt nem mehetek, vagy egyszerűen választ sem kapok .. Januártól elvileg lesz már munkahelyem , de hat utólag .. az már nem olyan ..
2020. nov. 29. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!