Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a tényleges...

Mennyi lehet a tényleges IQ-szintem?

Figyelt kérdés
Alig múltam 15, amikor kitöltöttem egy Menzás IQ-tesztet, amiben az életkort min. 17 évre lehet beállítani. 107-es IQ-t mért.

2020. nov. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek az online tesztek kb semmire sem jók.

Igazival kéne próbálkozni.

2020. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez a legpontosabb.
2020. nov. 29. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az IQ-szint az, amit az IO-teszt mér és semmi több! Ahány teszt, annyi eredmény. Meg ugye emberek állítják össze, pszichológusok általában. Akik ugye intelligensnek tartják magukat (ki nem), ezért elvetik azokat a teszteket amin rosszul szerepelnek mert biztos nem jó, jónak ítélik azokat ami szerint nagyon intelligencsek, nem is beszélve arról, amit ők készítenek. Szóval én nem hiszek az IQ-tesztekben.
2020. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BringaManó ***** válasza:

Főleg azért nem mér lejjebb, mert ott még eléggé ingadozik, és ha ki lehetne számolni a fenti adatok alapján, akkor bizonyára a Mensa is mondana valamit.

Kb. annyit lehet mondani, hogy átlag fölött valamivel, szerintem ezzel elégedj meg egyelőre, és ha pontosabbat szeretnél, akkor vagy menj el egy pszichológushoz, aki sok pénzért megméri jobban, vagy várj 2-3 évet, és írd meg a Mensa felvételi tesztjét.

(bár nem tudom, hogy mihez kellhet annál pontosabban, hogy "110 körüli")

2020. nov. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt próbálkozz IQ tesztel.

Közoktatás: A legjobb ingyenes IQ-tesztek: nézd ... - eduline.hu

eduline.hu › kozoktatas › A_legjobb...

Translate this page

Az IQ, azaz az intelligenciahányados számszerűsítve mutatja ki a pillanatnyi értelmi képességet. Nem azonos a műveltséggel, leginkább úgy magyarázzák, ...


Megbízható természetes intelligencia IQ teszt

www.iqtest-certification.com › iqtest

Translate this page

Tesztelje magát a kedvenc képes IQ teszt a segítségével. ... Az eltelt idő mióta csináli a tesztet: 0 percek 0 másodpercek. Kérjük várjon, még a rendszer számiti ...

2020. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még mindig a Mensás a legpontosabb, bár mindegyik iq teszt ezt állítja magáról
2021. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!