Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benyitott rám wczes közben.....

Benyitott rám wczes közben.. nagyon ciki.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég értem haza és elmentem wcre nem tudva hogy tesóm barátja nálunk van és elfelejtettem bezárni a wct ő pedig benyitott... hát nem tudom mennyit láthatott de borzasztóan kellemetlen.. Most mit tegyek, mi van ha ezt felhozza? bocsánatot kért amúgy de nem hagy nyugodni ez
2020. nov. 29. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem hagyd nyugodni? Tetszik?
2020. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg neki is ugyanúgy kínos.

Mért hozná fel.

Nem tudta, hogy ott vagy.

Bocsánatot kért.

Nem kell ezen agyalni.

2020. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak akkor lehet ciki,ha nem rendeltetésszerűen használtad a WC-t. Több betűt nem ér!
2020. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hasznaltad a wc-t ... mindenki szokta ... nincs ebben semmi.


De ha mondjuk simogattad magad es felig lecsuszva lihegtel amikor rad nyitott ... az valoban kellemetlen :)

2020. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer egy kis üzletben dolgoztam, ahol nem volt zár a wc-ajtón. Úgy rémlik, többnyire megpróbáltam kitámasztani a lábammal, bár szoktunk kopogni a biztonság kedvéért. Egyszer nem figyeltem, és benyitott az egyik új srác barátnője. Mivel én is ffi vagyok, így még kellemetlenebb volt, bár csak oldalról láthatott, és arra a hülyegyerekre haragudtam, aki nem mondta neki, hogy kopogjon. Később megtaláltam a kulcsot a kacatok között.
2020. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Van ilyen. Sőt szerintem ez mindenkivel megesett már életében. Én is úgy gondolom higy neki is ciki volt. A legrosszabb ha kerülöd, mert akkor ez a kellemetlen élményetek marad az utosó. Gondolom nem azt akarod hogy a wc-n ülős jelenet maradjon meg benne 🙂. Így nem marad más csak az hogy beszélgetsz vele így hamarabb elfelejtitek.
2020. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!