Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül még ilyen...

Van rajtam kívül még ilyen elvetemült?

Figyelt kérdés
4év körüli jövőben saját telekre szeretnék költözni egy jurtába.(azért jurta mert irdatlan olcsó egy kis házhoz képest is)és önellátó szeretnék lenni(saját állatok,termés...)Van még olyan aki ilyenről álmodik és képes lenne "csoportos életet" élni?Kíváncsi vagyok hogy vannak e "testvéreim"÷D

2020. nov. 29. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszíntén szólva a jurtával kapcsolatos ismereteim nem igazán mondanak sokat.. Ezt most úgy értem, hogy aludtam már jurtában, de nem tudom, hogy benne lakni milyen lehet. :D Nem hiszem, hogy képes lennék az év minden szakaszában egy ilyenben élni, arra számomra inkább egy apró fa ház lenne alkalmas távol mindenkitől. Remekül magában tartja a meleget! De egyébként a jurta sem hangzik rosszul, mondjuk egy nyár erejéig, csak ott lenni, a természet közepén, enyhén nomád körülmények között. Egy részem nagyon is benne lenne, de egy részem pedig nem bírná ki. Viszont aranyos, hogy te erről álmodozol. :D
2020. nov. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetbe költözés régóta foglalkoztat, az olcsó, minél egyszerűbb megoldások, melyek a természet rendjét minél kevésbé bolygatják. A függetlenedésre, önellátásra minél inkább ráállás. Megfelelő telek van már, a többi még kialakításra vár. Csoportban élni nem hiszem, hogy képes lennék. Állatokat mindenképp tartanék, és jó, ha van a környéken, akivel lehet beszélni a növényekről, állatokról, ami épp aktuális.
2021. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Van hát. Az egyik nagy álmom az, hogy önellátó legyek egy kis gazdasággal, de sajnos ahogy telik az idő egyre kevesebb esélyt látok rá. Szívesen feladnék mindent, hogy belevágjak egy ilyen életbe, de elég sok buktatója van és egyedül nem biztos, hogy kivitelezhető.
2021. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3:

S tudok esetleg segíteni valamiben?

Olcsóbbfajta alkalmas helyet keresel távolabbi szomszédokkal, vagy csoportos életet? Vagy a kettő közt valamit?

(2es)

2021. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3:

Javaslom a 'Legyen a B terved az önellátás' csoportot fb-on, ha nem ismered!

(2es)

2021. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta a tervvel?
2023. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!