Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "A küldemény átadása nemzetköz...

"A küldemény átadása nemzetközi szállításra"?

Figyelt kérdés
Csutortok ota ezt irja a posta.hu nyomkovetes,normalis ez? Usaba kuldtem egy csomagot, egy kicsit aggodok hogy valami gond lehet.
2020. nov. 30. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond? Nem a magyar posta fogja a címre kiszállítani, hanem átadja nemzetközi szállításra, majd a címzett országban a saját kézbesítő rendszernek. Mindenki csak a saját területi hatályán belül mozog, a határokon a kézbesítő változik, a csomag pedig halad tovább.


Ha az aggaszt hogy nem frissül elég gyakran a nyomkövetés: amíg nem ér be új állomásra/kézbesítési szakaszba a csomag, nem fogod látni mi történik vele. Az USA-ba nem biztos hogy pénteken már átért, azóta meg hétvége volt. A nyomkövetés nem valós idejű, hanem majd feldolgozzák és egyszer frissítik a státuszt.

2020. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kuldtem meg csomagot Soha sehova, szoval kicsit ideges vagyok, nem akarom hogy elveszen a csomag
2020. nov. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!