Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otpdirekt banka hogy kell...

Otpdirekt banka hogy kell belépni ?

Figyelt kérdés
Próbáltam belépni többször de nem engedte egyszerűen, a jelszómat sajnos nemtudom, kértem új jelszóhoz se fogadja el az adataimat, hogy tudnék új jelszót kérni
2020. dec. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen megrekedtél akkor gyanúm szerint csak személyesen. De hívd fel őket.
2020. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
El kell menni a bankba új jelszóért
2020. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Próbálj belépni a bankfiókodba valamilyen kitalált kóddal. Ekkor kiírja, hogy hibás a név, vagy a jelszó. Most még talán nem, de a 2. próbálkozásnál (ugyanazzal a kamu jelszóval próbálkozz ismét) már pirossal megkérdezi, hogy elfelejtetted-e a jelszavad és kérsz-e másikat. Kérjed. Legyen kéznél a személyid, tudd a telefonszámodat és e-mail címedet. LEGYEN ELŐRE LEÍRVA PAPÍRRA EGY ÚJ JELSZÓD (közli, hogy hány tagból álljon, milyen jelek nem lehetnek, bizonyára kell kis- és nagybetű és szám is. Ez az igény bankonként változik. Az új (már előkészített) jelszót kétszer kéri és jól jegyezd fel valahova.

Ennyi.

Ha nem sikerül, akkor menj valamelyik fiókjukba és vidd magadadl azt, amikt fentebb említettem.

2020. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Más netbank felületére nem tudsz belépni.

Ezért van a 2 faktoros azonosítás.


"a jelszómat sajnos nemtudom, kértem új jelszóhoz se fogadja el az adataimat, hogy tudnék új jelszót kérni"


Ez meg itt totál kamu.


Kértél új jelszót, de nem tudod hogyan kell új jelszót kérni?

Egyébként meg ha a tiéd lenne a számla, tudnád magad azonosítani bármelyik fiókban, és ott helyben megkapnád a belépési segédleteket.

2020. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kértem új jelszót így interneten, de oda is az azonosítom meg a számlaszámom utolsó 3 jegyét kéri és olyan robotos betűket ad ki, és utána tölt és semmi
2020. dec. 2. 19:25
 6/7 A kérdező kommentje:
2 darab lehetőség van vagy a számlaszámmal lépek be vagy a saját azonosítóval
2020. dec. 2. 19:27
 7/7 A kérdező kommentje:
És azt írja az azonosítom nem kezdőthet számmal
2020. dec. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!