Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendelek egy terméket, de...

Ha rendelek egy terméket, de nem jön visszaigazoló email a bankkártyáról, attól még a termék megérkezik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket, és a bankkártyás fizetést választottam. Jött egy email az oldalról, hogy a rendelést feladták, de a banktól nem jött, hogy most végül is sikeres volt a fizetés. Pedig kéne jönnie, írták is. Ettől függetlenül megérkezik a termék?
2020. dec. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A bank nem küld e-mailt. SMS-t küld, ha van szerződésed arra, hogy kártyás fizetésről küldjenek SMS-t, de akkor azt küldik pl. bolti kártyás fizetés, kártyás pénzfelvétel esetén is.

Ha van netbankod (többeknél olvastam itt, hogy nincs, bár díjtalan), ott meg tudod nézni. Ha friss, akkor még a zárolt tételek közt van néhány napig.

2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

levették a számládról a pénzt?

vagy esetleg annyi pénz van rajta, hogy meg sem látszik az egyenlegen hogy kifizettél valamit? :D

2020. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vették le egyáltalán.... Az lehetséges, hogy (mivel a rendelést elvileg feladták) méghozzák a csomagot, és majd készpénzzel kell fizetnem?
2020. dec. 6. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

hát az érdekes...

akkor valami hiba került a gépezetbe.

és kifizetted a weboldalon? vagy mi volt?

2020. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt a lehetőséget választottam, hogy előreutalom az összeget, és mikor elküldtem a rendelést kihozott egy OTP-s oldalt, ahol kártyaszámot stb-t kellett kitölteni. Még mielőtt végeztem volna ezzel az oldal küldött egy emailt, hogy a rendelés fel lett adva, és majd a bank is küld egy emailt, hogy minden rendben. Azonban nem küldött. Ezért nem tudom, hogy a rendelésem megérkezik egyáltalán vagy sem.
2020. dec. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!