Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 16-bit computer lenyúlta a...

A 16-bit computer lenyúlta a pénzemet tőlük rendeltem mit sem sejtve és nem adtak semmi számlát stb . Hogy tudjak utalni azért is több emailt kellett írnom, eltelt 1 hónap a termék sehol visszaigazolás nincs úgyhogy visszamondtam a terméket?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta várom az utalást de még csak vissza sem írnak, a címük nem létezik telefonszám még nincs a bolton mit tudok csinálni??

#weboldal #16-bit
2020. júl. 21. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Feljelented őket. Nyilván kamucég.
2020. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ők de abból jól fogok kijönni? Mert 12000 forintos tételről van szó, akkor megéri feljelenteni?
2020. júl. 21. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a faszacuccok és a napinet webáruházakkal jártam úgy, hogy nem működő terméket küldtek ki (vagy hiányosan) én visszapostáztam, email-ban hitegettek, majd benyelték, a pénzt meg elfelejtették visszautalni.. Azt is hazudták, hogy rég feladták.


Mivel csak pár ezerről volt szó, inkább megbosszúltam. Rendeltem vagy 20-30 ezerért tőlük utánvételre egy pár nagyobbacska terméket egy netről lenézett címre az ország másik felére. Had rendeljék be a raktáron sem lévő dolgot, had fizessék a postát is, meg azt is hogy visszaviszik nekik..

Direkt olyan dolgokat rendeltem, amiről tudom hogy kutya se venné meg, így örökre a nyakukon marad 🙃

2020. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak a cégadatok. Bár a Google szerint a címen valami putri van. De érdemes felkeresni, talán ott ismerik a tulaj nőt.


Név: 16-Bit Computer Kft.

Székhely: 1047 Budapest, Fóti út 29.

Levelezési cím: 1047 Budapest, Fóti út 29.

Nyilvántartásba vevő hatóság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Cégjegyzékszám: 01-09-341887

Adószám: 26734598-2-41

Képviselő: Balogh Péterné

E-mail: info@16bit.hu

Honlap: [link]

2020. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!