Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni bárhova is?

Ciki egyedül menni bárhova is?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Egyedül még nem mentem sehova.

De szeretnék már...Mondjuk az gáz lenne, ha erdőbe kirándulni egyedül mennék, vagy mondjuk városba, esetleg lemenni sétálni ??

:-S


2010. aug. 11. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Úgy lehet csak igazán ismerkedni!

2010. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a ciki? Én imádok egyedül sétálni a városban. Erdőbe nem mennék egyedül, de ez inkább lustaság, oda engem vonszolni kell :D De amúgy én a napokban volt, hogy koncertre is elmentem egyedül, mert pont apukámnál voltam egy full távoli városban, ahol nincs semmi ismerősöm, és ott volt egy zenekarnak a koncertje, és még sose láttam őket élőben, hát elmentem egyedül. Nem bántam meg, tök jó volt.
2010. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen ultra ciki,nagyon gáz!Ki se nézz az ablakon,főleg,ha utca felé van,mert még kiröhögnek!Csak is anyukáddal,vagy apukáddal vagy esetleg vmi ismerőssel nézz ki!

Én utcára,ha ki megyek ég a pofám,de ilyenkor elbújok a kukába és megvárom, míg vki kijön értem...

2010. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem ciki.:-D Csak egy kicsit veszélyes.

Mondjuk én mindig olyanokat látok akik párban mennek.Csak ritkán látok egyedül valakit.

2010. aug. 11. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a lepontozást én csak őszinte voltam;)

Egy ilyen kérdést,hát bazz:DEz olyan volt,h "nem baj,ha levegőt veszek?"Nem sőt még ki is fújjuk,de akkor is kedves kérdező gondolkodj,nem járkál mindenki párban,mert,h ciki egyedül:Dmért ciki?honnan vetted ezt?:D

2010. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tesóm (ugyan nem ezzel a szóval illette), de ő azt mondta, hogy miért nem inkább barátokkal megyek, vagy bárki mással?Miért egyedül megyek? Meg lehord mindennek ilyen téren.

Annyi a különbség, hogy ő társasági ember én viszont nem vagyok az.

2010. aug. 11. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
na és?Nem mindenki 1forma!Ha ő társaságban mászkál,hát mászkáljon,de ha neked jó egyedül,akkor mért ne?;):D
2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!