Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megnéztem egy olyan ember...

Ha megnéztem egy olyan ember történetét facebookon aki nem ismerősöm akkor is látja hogy én láttam? Vagy az egyéb listába kerülök?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látja.
2020. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem látja, kik látogatják az oldalát.
2020. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
IG-n viszont annak a megtekintését is látja, aki nem követi az adott profilt.
2020. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Semmilyen listába nem kerülsz. Képzeld el mi lenne, ha a felhasználók kapnának ilyen infót. Mondjuk egy ismert ember, van 1,7 millió követője. Ebből naponta legyen csak egy igen csekély hányad, aki megnézi az oldalát. Mondjuk 1700. Akkor mást sem tudna csinálni, mint törölgetni, elrejteni, mit tudom én mit, hogy végre saját tartalmához jutna. Üzleti felhasználóként így is az első két képernyő mindenféle jelentések, elemzések.

Ez lenne akkor a civilekkel is.

No meg kit érdekel?

Amíg van 20-30 barátod, akik passzív módon ránéznek a dolgaidra, még elmegy. De ötszáznál te valóban név szerint akarod tudni, ki látta, ki nem? Aligha!

2020. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!