Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek valakit aki alátudná...

Keresek valakit aki alátudná támasztani a nagymamám történetét. A többi lent a leírásban olvasható el, valakinek nem ismerős a sztori?

Figyelt kérdés

Ő Budapesten lakott még fiatalon kb 40 éve. Azt mesélte párszor nekem, hogy egyik nap mikor munkából jött vagy ment, a trolibusz levágta egy férfi fejét. De ami hihetetlen számomra a történetben, hogy a férfi felugrott és tett 5-6 lépést majd utána összecsuklott. Természetesen fej nélkül tette meg a pár lépést tehát! Hallott valaki már erről az esetről?

Tudom, hogy nagyon durva meg minden. Nem akarok senkit se felzaklatni ezzel. Egyszerűen csak érdekel, hogy nem-e volt valaki ennek szintén szemtanúja vagy meséltek neki erről az esetről.



#történet #levágás #fejetlen ember
2015. jún. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, szintén nagymamától, viszont villamossal, ami egy fokkal hihetőbb, de valószínűleg ugyanúgy urban legend, mint a trolis verzió.
2015. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a nagymamám jelen volt és saját szemével látta az esetet. Tehát valami csak volt... Egyébként most kikérdeztem róla megint és azt mondta, hogy 1960-61 környékén történt a dolog. Az ember akivel történt egy középkorú férfi volt. Olyan pánik alakult ki a történtek miatt, hogy mindenki szanaszét futott, ami azért érthető is. A férfi egyébként szó szerint felugrott miután elvesztette a fejét. Ezután tette meg a pár lépés távolságot és omlott össze.
2015. jún. 4. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Agy nélkül teljesen lehetelten a kontrollált mozgás. Legfeljebb is csak egy erős rángás lehetett a testben, amit a trauma és az évek felnagyítottak a szemtanúkban. A 'felugrás' lehetett a test összerándulása, a külső erőhatástól való ellökődése, mely közelíthetett a függőleges álló helyzethez, az '5-6 lépés' pedig a test összecsuklása, mivel a halál után is a végtagok az ízületek mentén mozognak, ezért fellelhetők lehettek benne a premortalikus (a halált megelőző) mozgásformák ez esetben a lépés.
2015. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!