Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy fogorvosi...

Az tényleg igaz hogy fogorvosi asszisztensként lehet irodába dolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mondta nekem hogy a fogorvosi asszisztensek tudnak irodába is dolgozni irodai asszisztensként. Ezért probáltam utána keresni de sehol nem találtam erről infót.

2020. dec. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Mivel van érettségid, így igen.

A legtöbb irodai munka érettségit követel meg minimum, a fogorvosi aszisztensi végzettség nem releváns.

2020. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Gagyi helyen, főleg ha jó csaj vagy, és "odaadó" akkor igen.


Normális irodába nem elég az érettségi, az meg, hogy tudsz tömőanyagot keverni, az oda nem kell.

2020. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2es, irodai asszisztensként akar dolgozni a kérdező, nem baj? Oda milyen diploma kéne mégis és miért? Ne írj már marhaságokat... Elég az érettségi.
2020. dec. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.-nak.


Ja, te csak tudod. Én meg mit tudnám, csicska HR-es ként.


Pl.: [link]

2020. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy álláshirdetés, köszi. Csicska HR-esként biztosan tudod, hogy nem minden cégnek ugyanazok az elvárásai, hisz nem minden cégnél kell ugyanazokat a feladatokat elvégeznie egy irodai asszisztensnek. Csicska HR-esként ugyanis azt is biztos tudod, hogy az irodai asszisztens munkakör rendkívül sokrétű lehet, feor kódja 411.
2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a 2. válasz a helyes.
2020. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és milyen diploma kell? :)
2020. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!