Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogorvosi asszisztensként...

Fogorvosi asszisztensként mennyire tolerálják a piercinget/tetoválásokat?

Figyelt kérdés
Tetszik a szakma és gondolkozom rajta hogy megpróbálnám, de eléggé ""puccos" helyekre keresnek fogászati asszisztenseket így nem tudom mennyire illenék bele ebbe a körbe, az arcomon csak az orrcimpámban van egy pötty és a fülemben több piercing, a tetoválásaimat is mind elrejtené a munkaruha de majd egyszer a karomra is szeretnék és nem tudom ez mennyire lenne lehetséges ebben a szakmában mivel minden klinikán rövidujjú póló a munkaruházat, tudom, nem olyan nagy dolog de 14 éves korom óta nagy álmom hogy az alkaromra is tetováltassak és annyi opcióm van még munkaügyileg szóval ha van választásom nem olyan helyre szeretnék menni ahol nyugdíjig kellene várnom erre a célomra.
2019. jan. 30. 16:48
 1/1 anonim válasza:

Szia, szerintem ez a helytől fugg. En is asszisztensnek tanulok, fonokom pedig tisztazta velem elso nap, hogy nyugodtan (csak ne veres, ijeszto dolgokat varrasak magamra😁).

Ahova mennel kerdezz ra. Szerintem a legtobb helyen engedelyezik is:)

2019. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!