Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság miért látja, minden...

Manapság miért látja, minden 16-25 év közötti lány/fiatal nő a kizárólagos lehetőséget a szépségre és az ön elfogadásra a plasztikai műtétekben?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan lányról hallok, aki már fiatalon kés alá fekszik és azzal indokolja, hogy "csak ez adhatja meg nekem az élethez elengedhetetlen önbizalmat és női kisugárzást"...

Szerintetek egy plasztikázás során elért önbizalom azonos lehet a műtét nélküli önelfogadás által nyújtott önbizalommal?

Meg lehet különböztetni a kisugárzás alapján, hogy valaki önmagát szereti vagy csak az "átmaszkírozott szépségideálját"?


2020. dec. 9. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető problémát abban látom, hogy a technikai háttér mára már napi szinten elérhetővé, megfizethetővé tette ezeket a hentes munkákat. A jelenünket élve pedig egyre inkább átsző mindent a hamis, képmutató máz, amely nagyon is jól illeszkedik ahhoz a szemlélethez, hogy magunkról hamis képet kialakítva próbálunk igazodni a képzelőerőnk által diktált megfelelési kényszerhez.
2020. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én egyetlen eggyel sem találkoztam a környezetemben.
2020. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Minden no aki megcsinaltatja magat, gyogyos … de az o dolguk. Tényleg gyogyosok :) Tobb ilyen csajom volt … mind gyogyos volt :)))
2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

3# De mégis velük álltál össze. Hogyhogy? Mert a szemed a tetszetősre vitt, nem pedig a natúr csajra aki tele hibákkal.

Innentől meg nem is tudod hogy azok meg sokkal normálisabbak. De te csak futsz a következő műnő után.

2020. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!