Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rakjak még a dobozba?

Mit rakjak még a dobozba?

Figyelt kérdés
Húztunk az osztályba nevet, én egy lányt húztam aki az a focis lány. De semmiképpen nem szeretnék semmilyen focis dolgok venni neki mert tudom, hogy nem örülne neki, mindig valakitől azt kap. Gondoltam , hogy mi lenne ha egy nagyobb termetű dobozba hungarocell darabkákkal feltölteném es abba raknák apróságokat. Eddig arra gondoltam hogy led füzért és csokikat rakok bele. Na de még milyen kis apróságokkal tudnám meglepni?🤔
2020. dec. 9. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Karácsonyi témájú zoknit, mamuszt, bögrét.
2020. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a foci ellenére kicsit csajosabb akkor fürdőbomba vagy szájfény. Lehet még benne forrócsoki por, esetleg egy díszesebb füzet/napló. Én inkább örülnék használati tárgyaknak, de attól is függ, hogy hány évesek vagytok.
2020. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen az iskolában. Én egy üvegangyalt vettem és sok édességet. Nem tartottam nagy értéknek. Viszont pár hete találkoztam vele 7 év után és mesélte, hogy a mai napig megvan még neki a kis angyalka.

Ilyen apróság is nagy ajándék, hisz rengetek emléket “tárolhat”. :))

2020. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket❤️
2020. dec. 10. 15:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!