Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai utánvéttel, ez hogy...

Postai utánvéttel, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Vettem egy dolgot a neten, utánvéttel kértem, de miután bementem a postára, csak úgy oda adták a csomagot, nem kellett fizetnem érte, pedig utánvéttel kértem! A feladó hibázhatott?

2020. dec. 10. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a posta a nagy őrületben. Honnét rendelted? Valami márkashop vagy magánszemélytől? Ha magánszemély akkor legyen benned annyi, hogy kifizeted neki valahogy, én am szóltam márkaboltban is amikor véletlen odaadták 20 ezerrel olcsóbban a cuccot, utána jófejek voltak, engedtek egy csomót az árából - ok nem annyit amennyivel kijöhettem volna :D - meg adtak törzsvásárlói kártyát meg ajándékot is.
2020. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magánszemély, már írtam neki, de még nem válaszolt.. elutalnám neki a pénzt, ha már a posta hibázott...
2020. dec. 10. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendi vagy :)
2020. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az alap:) Legalábbis én így gondolom:)
2020. dec. 10. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet a postán úgy kezelték, hogy készpénzzel fizettél, így lehet kasszában hiánya van. Kifizetted az eladónak, tiszteletreméltó, becsüllek! De ha nem szeretnél neki sem rosszat esetleg kérdezz rá a postás dolgozótól is. A címiraton is kéne látszódnia, hogy kell e fizetned vagy sem. Ha te fizetés nélkül hoztad el, biztos, hogy a dolgozó saját pénztárcából fizette ki.
2020. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a posta hibázott... Az a kérdés, ki nyomtatta a címiratot...
2020. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!