Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy sima egyszerű fogszabályzó...

Egy sima egyszerű fogszabályzó mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

Szüksègem van fogszabályzóra, de viszont az anyagi helyzet nem engedi meg hogy 350ezer fölött vegyek, valaki nem tudná hogy a hagyományos fogszabi mennyibe kerül kb? Alsó+Felső.

Miskolcon csináltatnám.🙂



2020. dec. 13. 15:02
 1/5 anonim válasza:
77%
Mi Székesfehérváron csináltattuk magánfogászaton és ott 750.000 Ft húzásokkal együtt
2020. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell húzni, és én nem magánfogorvoshoz megyek. Köszönöm szépen a válaszod!🙂
2020. dec. 13. 17:12
 3/5 anonim válasza:
De szorítani mindegyiken kell
2020. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még kiskorú vagy, 18 év alatti, valamivel olcsóbb, mert támogatja a TB. Ha jól tudom, felnőtt korban nem is lehet, csak magán fogorvosnál csináltatni.


Nekem négy évvel ezelőtt, felnőttként 250 ezer forint volt alsó/felső fogsorra együtt, + havi 10 ezer a húzás (nem a fogadat húzzák, hanem a fogszabályzót szorosabbra - olyan nincs, hogy nem kell, mivel pont ez a lényege a fogszabályzásnak). 2 évig volt fent, tehát az még plusz 240 ezer.


Sajnos fél millába benne van, kész rablás :/ Annyi, hogy engedték, hogy 4 részletben fizessem ki a fogszabályzót, legalább nem egyszerre kellett. Utána már "csak" a havi 10 ezerrel kellett számolni. Miskolcon csinálták, szóval nem a legdrágább régióban.

2020. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!
2020. dec. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!