Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felismeri innen valaki ezt az...

Felismeri innen valaki ezt az animét? Minimum 4-5 évvel ezelőtti.

Figyelt kérdés

2 fiatal (fiú és lány vagy 2 lány) a suli után mennek a könyvtárba, ahol találnak egy különleges könyvet, amit olvasva átkerülnek egy másik mágikus középkori világba. Az egyiket tudom biztosan, hogy ő a császárhoz közel érkezik meg és őt mindjárt tárt karokkal várják, mert ő a megmentő. Míg a másik kicsit máshogy kerül oda (talán meg is támadják, de nem biztos) és ő az ellenséges területnek lesz ugyanígy a "hőse".

Feladatuk megkeresni valamit és tenni vele valamit, ezt nem tudom. Kíséri őket néhány különleges képességű személy valami jelet viselnek vagy mi, amiről kiderül, hogy ők azok.

A császár is ilyen személy, aki vagy férfinak álcázza magát nőként vagy fordítva.

...itt üresjárat...

...a végén valahogy vissza is kerül az egyik főszereplő a való világba, míg a másik ott ragadt a középkorban (vagy hol). Aki visszakerült az olvassa tovább a másik történetét.

Ezután megint kavarodás van nálam, de a gonosz, amint megtudja, hogy ők más világból jönnek elhatározza, hogy megszerzi azt a világot magának, így ott folytatódik a harc.



2020. dec. 13. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Fushigi Yuugi, és nem éppen új anime.


[link]


1995-ös anime. Nagyon tudom ajánlani, mert zseniális. Az OVA-k már kevésbé jók, főleg a harmadik.

2020. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!