Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell kérdést törölni a...

Hogy kell kérdést törölni a gyakori kérdések.hu-n?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Írnod kell e-mail-t, és meg kell indokolni miért akarod töröltetni. Ha nincs rá különösebb ok, pl. nem adtál meg személyes adatot magadról, vagy nem sértő, uszító stb, akkor nem törlik.
2020. dec. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én kiírtam egy kérdést az oldalra és azt szeretném törölni, de nem tudom, hogy kell.

Ha erre írtad azt amit írtál, akkor jó.

Mert én azt amit írtál, csak arra ismertem, aminél egy kérdést be kell jelenteni.

Azé kösz.

2020. dec. 15. 02:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra írtam. Nem tudsz kérdést törölni, csak kérni, hogy töröljék. A kérdés mellett az X jel csak arra jó, hogy neked a listából eltűnik a kérdés, de az oldal ugyanúgy megmarad és más is megtalálhatja.
2020. dec. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktad elolvasni a szabályzatod, amikor regisztrálsz valahová?

Világosan le van írva, hogy nem lehet töröl, szellemi tulajdonra vonatkozó jogod sincs a leírtakra stb.

A moderátoroknak meg nem az a dolga, hogy kérésre törölgessenek. Ha nem szeg szabályzatot, ha nem írtál bele buta módon olyan dolgokat, ami alapján a személyed egyértelműen (!) azonosítható, és neked súlyos károkat okozna, akkor semmi nem indokolja az ilyen kérést.

2020. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Már törölték.

2020. dec. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!