Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indavideón a videó miért akad...

Indavideón a videó miért akad meg a felénél ?

Figyelt kérdés

Nézem indavideón a videókat és már 1 héten keresztül azt csinálja, hogy vagy megáll a videó, vagy bedobja azt, hogy a webhely nem elérhető és pár másodperc múlva újraindul a videó (de volt olyan is hogy újra kellett töltenem az oldalt nem nem indul újra sem).

Régebben csak olyan volt, hogy csak az az alsó sáv bukkant fel a videó felénél és ez nem is zavart de ez, hogy teljesen megáll...

Valaki tudna segíteni, hogy hogyan is tudnám megoldani ezt a problémát ?

Opera GX-et használok már régebb óta, szóval volt, hogy ezen a böngészőn is működött rendesen szóval nem hiszem, hogy ezzel lenne a probléma.


2020. dec. 16. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem telefonon akad be,én csak újratöltöm és folytatom, általában az megoldja
2020. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok megoldást a problémára, de szerintem az oldallal van a baj. Esetleg az oldal adatainak (cookie) a törlése segíthet. Vagy ha amiket szeretsz nézni és fent vannak hbo go-n vagy netflixen akkor ajánlom az előfizetést, nem drága bármikor lemondható.
2020. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!