Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek volt/van Planall...

Akinek volt/van Planall tervezőnaptára, annak javított valamit az életén?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kaptam egy PlanAll tervező-naptárat karácsonyra. Vegyes érzéseim vannak. Eddig még sosem használtam Planner-t, mindig csak napi felosztású határidőnaplót.

Nekem ez sokkal inkább ilyen meindenes volt eddig, mindent ebbe írtam a random külföldi szövegektől kezdve, a recepteken át, a kutya állatorvosi vizitjeiig. Az útóbbi években nagyon népszerű lett ez a planner mozgalom, kismillió planner létezik már magyar nyelven is. A PlanAll termékeket, ahogy láttam az EU-ban készítik és Magyarországon a LizzyCard Kft. hozza forgalomba. Ha nem ajndékba kapom valószinűleg inkább egy magyar tervező, grafikus plannerjét választom, mivel ezzel méginkább magyar munkahelyeket támogatok.


PRO:

- Úgy érzem ezzel a tervezővel, én is sokkal tudatosabbá válhatok, egyébként is dolgozom a jobb time-managementen.

- Sokat segít, ha ez ember konkrétan leírja a teendőit, céljait, terveit

- Mivel heti felbontású, sokkal inkább átlátom, hogy milyen lesz a hetem, mikor mit kell majd csinálnom.


CONTRA:

- Ami az előnye, nekem kissé az a hátránya is. Mivel heti beosztású és minden oldalon van valami nem igazán alkalmas arra, amire én eddig a határidő naplót használtam, vagyis random dolgok felírására. Alig vannak benne plusz oldalak, szóval erre még ki kell találnom valamit. Valószínűleg veszek egy kis vékony füzetet és a napló hátújában fogom tárolni, ami alkalmas a plusz dolgok felírására. Emiatt viszont tüske maradt bennem, mert ez nekem tényleg fontos. De montmár elhatároztam, hogy tervezőt használok idén, és nem napi beosztású határidőnaplót, szóval meglátom mjad, hogyan sikerül megbarátkoznom ezzel a rendszerrel.


Összességében én úgy látom, hogy igen, egy terveő-naptár rendszeres használata segíthet abban, hogy összeszedettebb legyél a feladataidat tekinthetően és motiváltabb legyél, és erre tényleg alkalmas.

Viszont szerintem sokkal jobb, és aranyosabb planner-ek vannak, mint a PlanAll naptárai. Esztétikai szempontból ez nekem annyira nem jön be. Bár én amúgy sem vagyok ez a matricázós, szinezgetős valaki, nekem egy határidőnapló elsősorban funkcionális kell hogy legyen.

2020. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszodat :)

Én is most használok ilyet először. Nekem nagyon tetszik, remélem, hasznos is lesz.

2020. dec. 27. 19:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!