Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bejelentkezni...

Hogyan lehet bejelentkezni egy elveszett Discord felhasználóba bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Még olyan 2018 nyarán egyik napról a másikra egy Discord felhasználómat elvesztettem. Csak annyi történt hogy egy este kijelentkeztem és a másik nap pedig már egy teljesen új fiókba dobott. Elégé szomorú voltam mert nagyon sok barátomat vesztettem el vele akiket interneten ismertem meg de sajnos el kellet fogadnom. Viszont olyan egy hónapja egy közeli barátom meghivott egy régebbi szerverére hogy ott beszéljünk és az a felhasználó amit két és fél éve elvesztettem ott volt. Nem irt semmilyen Deleted user-t és még a név#0000 is meg volt. Hogyan tudnám visszaszerezni? És ha esetleg rosszul emlékeznék az email-el kapcsolatban akkor mit lehet vele kezdeni?

A válaszokat köszönöm!



2020. dec. 19. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy elirtam már a kérdést is de valamiért nem engedte utólag kijavitani.
2020. dec. 19. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szerveren lévőktől, hogy volt e valamikor elérhető a fiók, vagy esetleg írt e valamit. Próbálj meg bejelelentkezni az email címeddel, ha nincs az emailhez hozzákapcsolva fiók, amit jelez a discord akkor vagy megváltoztatták az email fiókot, vagy rosszat próbáltal. Ha van több fiókod akkor próbáld meg azokkal is. Nem tudom, hogy kaptál e emailt a dc-től, ha igen akkor nézd meg az emaileid közt, keresőbe beírod hogy Discord és ha kaptál már email akkor megtudod, hogy ahhoz az emailhez van e kapcsolva fiók.

Remélem tudtam segíteni:)

2020. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudtál. Köszönöm!
2020. dec. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!