Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja hogy melyik anime...

07007 kérdése:

Ki tudja hogy melyik anime kezdődik így? A címe érdekelne.

Figyelt kérdés
láttam kb fél éve egy animét(szerintem anime) arról szólt hogy volt egy srác aki elindult haza munkából fáradtan és az egyik kereszteződésnél nem fegyelt és ecsapja egy teher autó ezután egy másik világban születik ujra ahol van mágia és nagyon erős varázsló lesz nagyából így kezdődik.

2020. dec. 23. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenja no Mago lesz szerintem amit keresel. :D
2020. dec. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Konosuba
2020. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lenne már Konosuba ha a kérdező szerint a főszereplőnk "nagyon erős varázsló lesz"? :D
2020. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Egy autó elcsapja,ez a rész egyezik... Max. ha nem talált,akkor megismer egy jó animét. ;D
2020. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Knights & Magic
2020. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a Kenja no Mago az viszont megnézem a többit is mert érdekesen néznek ki.
2020. dec. 23. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még a Slime Datta Ken az is hasonlóan kezdődik csak a delikvenst leszúrják, és egy plecsni fika lesz belőle egy varázsvilágban. Nekem eléggé bejött, vicces és érdekes karakterek is vannak benne.
2020. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!