Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor történt a Bungou Stray...

NoaNam kérdése:

Mikor történt a Bungou Stray Dogs - ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Youtube - on itt ott láttam egy pillanatot amikor a Dokk Maffiánál valaki meghalt és meghajoltak előtte vagy valami ilyesmi, de hiába néztem végig az animét, az OVA - t meg a filmet ilyen jelenettel nem találkoztam, szóval a kérdés hogy tudja e valaki hogy ez hol vagy mikor volt?

#anime #jelenet #Bungou Stray Dogs #Dokk Maffia #Port Maffia
2020. dec. 23. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A youtube videó esetleg nincs meg? Youtube előzményeknél esetleg visszakeresheted.

Mert ez egyáltlán nem rémlik most nekem, de lehet, hogy a képről beugrana

2020. dec. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SPOILER annak, aki még nem nézte végig a sorozatot

.

.

.

.

Vagy esetleg Sakunosuke Oda halálakor? A második évad 4. részében? Mondjuk Dazai nem hajol meg előtte, csak felette áll.

2020. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Sziaa! Ez tudom, hogy mikor történt. Amikor a Dokkmaffia vezetője átlagos orvosnak mondja magát és ő is csapdába esik a Lucy nevű lány képességében. Ennek a résznek a végén van az a jelenet. Sajnos azt nem tudok, hogy a résznek mi a neve, de remélem így megtalálod!
2021. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!