Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik...

Miért van az hogy egyik napról a másikra megutaltam az összes húst, és budosnek érzem őket, és az ízük is rossz?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött hogy egri párizsit akartam enni, és ahogy ettem nagyon rossz volt az íze, és a szaga is, aztán azóta nem bírok enni húst, és néha minden más ételnek is olyan íze van, miért van ez?
2020. dec. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez engem is èrdekelne, ugyanez törtènt velem is. Az húsok nem romlottak, mègis rosszul vagyok a szaguktól, az ízüktől is egy ideje. Nem, nem vagyok terhes. Kb másfél éve tart az undor. Arra tudok csak gondolni, hogy a szervezetem “megtelt” vele, így mást kívánok. Bízok a testemben, tudja mire van szükségem, így nem erőltetem.
2020. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Elkaptátok a Coronát.
2020. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rossz élményből adódik, az agy összeköti az emlékkel a többi étel érzékelését is. Ezen általában tovább szoktak lépni az emberek idővel, és addig nem eszel olyan típusú ételt amíg el nem múlik az undor.
2020. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológia.
2020. dec. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Ez corona csajok
2021. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!