Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Anglia a...

RakocziBela77 kérdése:

Mi a film címe? Anglia a középkorban épp készülnek megtámadni a franciákat amikor kicsi vörös börű marslakók űrhajóval megtámadják őket. A marslakókat legyőzik és az űrhajójukkal megtámadják a marslakók marsi bázisát.

Figyelt kérdés
Egy középkorban játszódó Sci-fi. Régen az RTL Klubon láttam ezt a filmet. Nem tudom a címét. Segítséget Előre is Köszönöm!

ápr. 25. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem összekeverted a vilmost a szilvával, de az is lehet, hogy a szilviával. Így jár az ember, ha kapcsolgatja a tv-t és felváltva nézi az Iron Sky-t és a Pokofajzatot.
ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bátor (anonim) a válaszodat. Sajnos ez nem vicc és nem Vilmos meg Szilvia vagy szilva. Ez tényleg létezik ez a film... Nekem pont ezért tetszett, mert nagyon abszurd ilyen szempontból! Tűzoltónak ne menj el! Ha nem tudsz oltani... Mondjuk az kemény munka télen nyáron... hidegben, esőben, hóban és árvízkor... embert próbáló kemény munka! Minden jót!
ápr. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!