Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom lemondani online a...

Hol tudom lemondani online a családi pótlékot? Az ügyfélkapun keresztül szeretném, de csak az igénylést találtam.

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Lemondani nem kell, automatikusan megszűnik amint nem vagy rá jogosult.
2020. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen van így, pl külföldre költözés miatt nem automatikus.
2020. dec. 28. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor befejeztem a tanulmányaimat, nekünk is levelet kellett írni, hogy ebbe meg ebbe a hónapba sikeres szakmai vizsgát tett a nevezett gyermekem, a következő hónaptól nem vagyunk jogosultak a csp-ra,kérjük ezen információt figyelembe venni. Tisztelettel xy

Meg ha a családi adókedvezményt igénybe veszed, a melóhelyen szólni az illetékes munkaügyesnek/HR-nek/bérszájfetőnek, hogy köv hónaptól már ne vegyék figyelembe a számfejtésnél


A lakhelyed szerinti illetékes megyei családtámogatási főosztályhoz címezve, levél, vagy ügyfélkapun szerintem erre külön formanyomtatvány nincs, E-papír szolgáltatást javaslom

2021. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!