Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy borotválkozás...

Mit tegyek hogy borotválkozás után ne pattogjon ki és pirossodjon ki a bőröm intim területen?

Figyelt kérdés

Amióta csak elkezdtem borotválkozni azon a területen sosem lett úgy hogy ne pattogjon ki a bőröm, van amikor fáj is. Próbáltam bepanten krémmel, porral, kókusz olajjal ami gyuladás csökkentő is ezeket mindet ajánlották hogy nekik bejött. Minden borotválkozásnál tiszta borotvát használok borotvahabbal.

Valamilyen tippet légyszi mert már elegem van.

20/L



2020. dec. 27. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Borotvahabból is több fajtát próbáltál már?
2020. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van akinek nem bírja a bőre, és kész.

Nekem a következők váltak be:

Nem várom meg, hogy hosszú legyen, hanem hetente letolom.

Nem használok borotvahabot, hanem sensitive intim mosakodót.

A szőr növésirányában, tehát nem szemben, "alulról felfele", hanem "fentről lefele" borotválom.

Ezzel együtt az első pár hónapban nekem is kipattogzott. Aztán egy idő után már nem, és évek óta nem.

2020. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
probalj borotvazselet, amugy ha erzekeny a borod, akkor ez ilyen
2020. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A borotválás irányával van a gond, ahogy a kettes is írta. Fentről lefele borotváld, olyan irányba, ahogy nő a szőröd, érezni fogod a különbséget. Másrészt épphogy nyomd rá, inkább húzd át rajta dupla annyiszor, amennyiszer alapvetően tetted volna:)
2021. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!