Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy sosem ment. Túl sok voltam vagy túl kevés.
2020. dec. 31. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy őszintén és nem megjátszva beszélgetsz emberekkel, akiknek ha szimpatikus vagy, keresni fognak később is. Ennyi az egész.

Valószínűleg nagyon introvertált vagy, ami nem baj, viszont az életben meg kell tanulni az emberekkel kommunikálni és kapcsolatokat teremteni.

2020. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Számomra az a bizonyos őszinteség túl felszínes, amiről te beszélsz. Nem marad más, mint a fésű meg létra, de a barátság nem jött létra.
2020. dec. 31. 15:58
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha később senki sem keresett, azt jelenti, hogy sosem voltam szimpatikus?
2020. dec. 31. 15:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség sosem felszínes. Ha őszintén megmutatod hogy ki vagy, és bizonyos dolgokról mit gondolsz, annál egyedibb nem is lehetsz. Aki pedig ezeket értékeli és lát téged, az úgy is közeledni fog. Persze ehhez az is kell, hogy te is nyitott legyél a többiek felé, és megtanulni nem elítélni a másikat minden apróságért.
2020. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És ne várd azt feltétlenül, hogy már az első beszélgetés után rád legyenek szállva. Beszélgessetek többet, érezze azt hogy megérted őt még akkor is ha nem egyezik a véleményetek.
2020. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Alapból nem létezik IGAZI őszinteség, csak bizonyos nézet alapján, ezért lehet csak felszínes!
2020. dec. 31. 16:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem, amit írsz nem állja meg a helyét 2020-ban, ezek általános iskolában még jók lettek volna...
2020. dec. 31. 16:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen? Jól van, akkor te biztosan jobban tudod, sok sikert az ismerkedéshez.
2020. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Lehet bunkó vagy vagy sertodekeny... Mondjuk nekem sincs egy barátnőm se vagy haverom. De én már nem is keresek. Kihasználták, volt aki pénzzel vert at, vagy a partra akart ramaszbi. Jó tanuló lecke volt. Állatokkal baratkozom. Kutyákat szeretem
2020. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ha én valaha őszinte voltam... Na azzal éltek a legjobban vissza
2020. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!