Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemileg milyen elrettentő...

Szellemileg milyen elrettentő mélységben élnek a petárdázó és tűzijátékozó emberek?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy képzelem el, h fogyatékos fejjel bambán röhögve rohangálnak h öö bum bu de jóó. Kb mint a teletabik.

2021. jan. 1. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
höhö ööö bumbum bú búúú dejóóóó
2021. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Itt, a közelünkben is rengeteg piromán akadt. Alig vártam, hogy abbahagyják a trilobita kis játékukat.
2021. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
56%
A petárda marhaság veszélyes is. A tüzijátékkal mi bajod egy évben egyszer?
2021. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

A XI. kerület (Bp.) északi részén lakom, de estétől éjjel 2-ig hallottam a durrogást. Ha tilos volt árulni, honnan szerezték be? Ha tavaly előttről maradt - miért nem adták le tavaly januárban? Tilos a tárolása!

Többször voltam éjszaka az erkélyen de nem láttam rendőrautót (persze - nem kötelesek akkor erre felé jönni, amikor kinn vagyok az erkélyen), de azért érdekelne, hogy hány esetben figyelmeztették vagy bírságolták a rendelet megszegőit. Várom a TV-híradót.

2021. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Miért lenne fogyatékos aki tűzijátékozik? Mert például a cigizés jobb? Egy PAPÍRT szívsz. A tűzijáték legalább szép és szórakoztató. Nem mindenki részegen dobálja ám a petárdát az utcán. :')
2021. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, de ostoba vagy kérdező:D
2021. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Te még náluk is fogyatékosabb vagy,a pirotechnika,főleg egy komolyabb tüzijátéktelep,bonyolult fizikai,és kémiai láncreakciók tökéletes összhangja. De próbálnál csak a semmiből összerakni egy tüzijátéktelepet pl. Van nem egy olyan "piromán" aki meg tudja csinálni. Egykét pyrofan lehet olyat verne rád iq teszten,hogy csak lesnél. Én téged képzellek el így. "Aki tüzijátékozik az buta mert én nem szeretem de én okos vagyok delyo hehe"

Boldog újévet kívánok korlátolt besavanyodott honfitársam😉

Én végigdurrogtattam ezt a szilvesztert is,webshopokon lehetett rendelni eddig is legálisan 1.,2. kategóriásat,és magánterületen felhasználni.

Kérdezőt meg egy normális pirós társaság úgy szétszedné verbálisan a.k.a. sz@rráoltaná,hogy elsüllyedne mint Hummer a balatonban😂😂

2021. jan. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!